bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Sınavı Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
Blog Detaisl

Modern Dünyada Yabancı Dil

Günümüz dünyasında İngilizceden farklı bir dile sahip olmak, öğrencilerimizin akademik ve mesleki hayatına sağlayacağı katkının yanı sıra, uluslararası etkileşimi de zenginleştirecek bir beceri olması bakımından oldukça önemlidir. Günün ve yarının gerçeklerinin bilincinde olan bir eğitim kurumu olarak Akademik Koleji International School bünyesindeki Modern Diller Bölümü, öğrencilerine çeşitli dil dersi seçenekleri sağlamaktadır. Kurumumuzda Almanca, Arapça, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca ve Türkçe gibi birçok dil dersini barındırmaktadır.

Günlük hayatta daha aktif bir potansiyele sahip olmak ve dünya çapında gerçekleşen gelişmeleri yakından takip edip aksiyon alabilmek adına bireyin bir ya da daha fazla yabancı dil biliyor olması gereklidir. Öğrenicinin kişisel ihtiyaçlarını kendisin karşılamasının yanı sıra dil biliyor olmak bireye saygınlık kazandırır. Aynı zamanda kariyer yolculuğunda statüsünün yükselmesine olanak sağlamaktadır. Yabancı dil öğrenmenin öğrenciye sağladığı faydalar geniş çeşitli bir yelpazeyi kapsamaktadır. Akademik Koleji Dil Okulu ile birlikte eğitim programlarımıza dahil olarak yaşamınız boyunca size sermaye olacak bir başlangıca adım atabilirsiniz.

Dil öğrenmenin faydaları okul hayatından kariyer meslek yolculuğuna kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Bunu aşağıdaki şekilde ifade etmek mümkündür;

  • 1- Yabancı dil öğrenmek, farklı ve donanımlı insanları daha rahat anlayabilmenize olanak sağlar.

  • 2- Farklı ve zengin kültürler tanıyarak, ufkunuzu genişletir.

  • 3- Öğrendiğiniz dilin bilimsel, teknolojik ve kültürel gelişmelerini yakından takip edebilirsiniz.

  • 4- Meslek hayatında daha donanımlı ve başarılı olabilir, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

  • 5- İlgilendiğiniz alanlarla ilgili gerçekleşen tüm gelişmeleri, yurt içi ve yurt dışından takip edebilir, aynı zamanda marka değerinizi arttırabilirsiniz.

  • 6- Yabancı ülkelerde eğitim alarak, akademik ve mesleki geleceğinizi zenginleştirebilirsiniz.

Akademik Koleji International School özgün yabancı dil programlarını alanında uzman öğretmen kadrosuyla birlikte taçlandırarak; gelecek nesillerimize harika bir eğitim fırsatı sunuyor. Eğitimde yarım asra yakın tecrübesiyle nitelikli öğrenciler yetiştiren Akademik Koleji, bu uğurda modern dünyanın gerekli donanımlarını öğrencilerine aktarmaya devam ediyor.

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej